فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

رویه‌های بازگرداندن کتاب

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مخاطبان همواره از اولویت‌های انتشارات آذرباد بوده است و انتشارات آذرباد در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مخاطب برسد. باوجوداین ممکن است مخاطبان محترم پس از خرید، با مسائلی روبه‌رو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. کلیه کتاب‌هایی که باید ازنظر فیزیکی سالم به دست مخاطب برسند، دارای تضمین سلامت فیزیکی هستند و مشمول تضمین بازگشت کتاب می‌شوند.

لطفاً توجه داشته باشید:
– در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا بهابرگ) پس از نهایی شدن سبد، ازنظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید و تغییر مبلغ برگ خرید به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر کتاب یا تعداد کتاب وجود ندارد و اگر مخاطب درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، بهابرگ یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.

شرایط بازگرداندن کتاب

استفاده از تضمین بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کتاب خریداری‌شده، ایراد یا اشکال چاپی داشته باشد.
– اشکال و یا ایراد چاپی باید اطلاع داده شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات یا هر مورد دیگری روی و داخل کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– این سرویس اشکال ظاهری که در اثر استفاده نادرست کاربر از کتاب ایجاد شود را شامل نمی‏‏‌شود.

اگر کتاب خریداری‌شده ازنظر مشخصات با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.
– وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کتاب، به انتشارات آذرباد از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری رو و داخل کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر کتاب خریداری‌شده، آسیب‌دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.
– آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کتاب، به خدمات پس از فروش انتشارات آذرباد از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، داخل و روی کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– در صورتی که مخاطب از خرید خود منصرف شود. اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر در سایت نسبت به لغو سفارش اقدام گردد.

اگر در اثر حمل‌ونقل، آسیب‌دیدگی ایجاد شده باشد.
– آسیب‌دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کتاب، به خدمات پس از فروش انتشارات آذرباد اطلاع داده شود.
– با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل‌ونقل است و انتشارات آذرباد تنها در صورت تائید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات یا هر مورد دیگری رو و داخل کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
– درصورتی‌که آسیب‏‌، در لحظه قابل‌مشاهده باشد، مخاطب می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به انتشارات آذرباد بازگردانده شود.

توجه:

پس از بررسی کتاب‌های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، درصورتی‌که کتاب خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مخاطب ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مخاطب از تحویل کتاب سالم و بدون ایراد، کتاب مزبور به مدت یک ماه به‌صورت امانت نزد انتشارات آذرباد در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت انتشارات آذرباد در قبال کتاب و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

کتاب را چطور ارسال کنید؟

– لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
– از ارسال کتاب بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش انتشارات آذرباد جداً، خودداری کنید.
– برای ارسال، باید کتاب به‌خوبی بسته‌بندی شود.
– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات یا هر مورد دیگری رو و داخل کتاب و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت برگ خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)
– برگ خرید همراه کتاب ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. درصورتی‌که ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به برگ خرید منگنه کنید.
اگر کتاب هدیه بوده و برگ خرید به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

– درصورتی‌که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کتاب از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کتاب به‌غیراز پست پیشتاز به عهده مخاطب است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه برگ خرید و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تائید خدمات پس از فروش به‌حساب مخاطب واریز می‌شود.

ازآنجاکه واریز هزینه ارسال، منوط به دریافت رسید پستی است، برای اطمینان رسید را به برگ خرید منگنه و همراه بسته ارسال کنید.

– اگر ساکن تهران هستید، برای هماهنگی ارسال پیک برای تحویل گرفتن کتاب، با انتشارات آذرباد تماس بگیرید.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

– اگر ایراد چاپی، وجود مغایرت یا آسیب‌دیدگی ظاهری، به تائید کارشناسان خدمات پس از فروش انتشارات آذرباد برسد، هزینه‌های ارسال به عهده انتشارات آذرباد است.
– برای واریز هزینه پست به‌حساب مخاطب، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کتاب به انتشارات آذرباد ارسال شود.
– در صورت انصراف از خرید، یا تائید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان انتشارات آذرباد، هزینه ارسال و دریافت مجدد کتاب، به عهده مخاطب خواهد بود.

پس از رسیدن و دریافت کتاب توسط خدمات پس از فروش، روند رسیدگی به درخواست مخاطب چگونه خواهد بود؟

– کارشناسان خدمات پس از فروش انتشارات آذرباد ایرادهای اعلام‌شده توسط مخاطب را بررسی و کنترل می‌‏کنند. اگر ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان تائید شود، کتاب تعویض خواهد شد.
– پس از دریافت و پذیرش کتاب توسط انتشارات آذرباد، بسته به نوع مشکل اعلام‌شده توسط مخاطب، اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، به‌طور میانگین ۲۴ ساعت کاری زمان خواهد برد؛ ولی خدمات پس از فروش تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا سرعت کارشناسی را افزایش داده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نیاز مخاطبان محترم پاسخ دهد.

– ملاک عمل و اقدام شرکت، نظر کارشناسان فنی پشتیبانی و خدمات پس از فروش  است.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

با ارسال پیام در واتساپ به شماره ۰۹۱۰۱۵۲۵۰۱۳ درخواست خود را اطلاع دهید.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره پیگیری سفارش الزامی است[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

 • تحویل اکسپرس

 • پرداخت در محل

 • ضمانت کالا

 • پشتیبانی آنلاین

 • مشتری مدار

نتشارات آذرباد از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه‌ی انتشار کتاب‌های دانشگاهی آغاز و از سال 1391 با تغییر زمینه فعالیت شروع به نشر برترین رمان‌های روز دنیا کرد. تیم انتشارات آذرباد همواره در تلاش است تا بهترین‌ و جدیدترین رمان‌ها در ژانرهای فانتزی، علمی‌تخیلی، حماسی، ترسناک و ژانرهای دیگر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مخاطبان خود در تمام سنین برساند.

تهران- میدان انقلاب – روبروی دبیرخانه دانشگاه تهران- مابین خیابان ۱۲ فروردین و منیزی جاوید(اردیبهشت)- جنب انتشارات امیرکبیر- ساختمان ۱۳۲۰

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلف به انتشارات آذرباد می باشد.

 
بستن

کالاها

دسته بندی ها

 • ورود با پیامک
 • ورود با رمز
user

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه