فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
جمعه 17 آذر 1402

معرفی بهترین رمان های جنایی عاشقانه

کتاب های رمان های جنایی عاشقانه

ادبیات جنایی عاشقانه یک ترکیب جذاب از دو عنصر محبوب است: جنایت و رمان عاشقانه. این دو عنصر در کنار یکدیگر، دنیایی پر از تنش، راز و رمز، هیجان و احساسات عاشقانه ایجاد می‌کنند که خوانندگان را به خود جذب می‌کند. در ادامه، چند رمان جذاب جنایی عاشقانه را برای شما معرفی می‌کنم:

کتاب رمان همسری در طبقه بالا (جنایی عاشقانه)

رمان “همسری در طبقه بالا” از ریچل هاوکینز به عنوان یک کتاب جذاب جنایی عاشقانه به نظر می‌رسد. این رمان دارای المان‌های معمایی و جنایی است که در پشت پرده‌ی یک داستان عاشقانه جذاب پنهان شده‌اند.

داستان جین و ادی، با رابطه‌ی آنها و معماهایی که در مورد گذشته‌ی ادی و خانه‌ی بزرگش وجود دارد، خواننده را به سمت یک راز پیچیده هدایت می‌کند.

کتاب رمان همسری در طبقه بالا (جنایی عاشقانه)

به نظر می‌رسد که در طی داستان، جین با تحقیق و کشف حقایق مخفی درباره‌ی ادی و گذشته‌اش مواجه می‌شود، که این می‌تواند به چالش‌هایی در حل رمز و راز داستان و همچنین در رابطه‌ی عاشقانه بین آن دو منجر شود.

اگر علاقه‌مند به داستان‌هایی هستید که ترکیبی از جنایت و عشق را در خود دارند و در عین حال دارای عناصر معمایی هستند، “همسری در طبقه بالا” می‌تواند یک انتخاب جذاب برای شما باشد.

کتاب رمان پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند

“پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند” اثری است که توسط جیمز ای. کین نوشته شده است. این کتاب یک رمان جذاب جنایی عاشقانه است و در آن المان‌هایی از عشق، خیانت و جنایت وجود دارد. جیمز ای. کین یکی از نویسندگان مشهور در دسته‌ی رمان‌های جنایی است و این کتاب نیز در بین آثار برجسته‌اش قرار می‌گیرد.

داستان “پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند” درباره‌ی مردی به نام فرانک چمبرز است که در نیویورک زندگی آشفته‌ای دارد. وقتی وارد یک رستوران بین‌راهی می‌شود، با صاحب رستوران به نام “نیک” آشنا می‌شود و به او کار پیشنهاد می‌شود.

کتاب رمان پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند

علاوه بر این، جذابیت همسر نیک به نام کورا، تصمیم فرانک را برای کار در رستوران تحت تأثیر قرار می‌دهد. در طول داستان، روابط پنهانی بین نیک و کورا عمیق‌تر می‌شوند و آنها تصمیم می‌گیرند تا “نیک” را از بین ببرند.

اگر در داستان‌هایی که دارای ترکیبی از عشق، خیانت و جنایت هستند علاقه دارید، “پستچی همیشه دوبار زنگ می‌زند” می‌تواند یک انتخاب جذاب برای شما باشد. با توجه به شخصیت‌های پیچیده و روابط پنهانی در داستان، این کتاب ممکن است برای شما به عنوان یک رمان جذاب و تحول‌آفرین باشد.

کتاب رمان خواهرم، قاتل زنجیره ای

کتاب “خواهرم، قاتل زنجیره‌ای” نوشته‌ی نویسنده مشهور اهل نیجریه، اویینکان بریثویت است. این رمان جنایی عاشقانه شخصیت اصلی به نام کورید را دنبال می‌کند، که یک دختر آرام و مهربان است و چهره‌ای معمولی دارد. خواهرش، آیولا، با ظاهری زیبا و محبوبیت بیشتری نسبت به کورید، شخصیتی مهم در داستان است.

کورید تلاش می‌کند تا خواهرش را محافظت کند و اجازه ندهد او را به خطر بیندازد. با این حال، آیولا عادت به کشتن دوستان پسر خود دارد.

کورید همواره تمام تلاش خود را می‌کند تا راز خواهرش را پنهان کند و از سوء استفاده دیگران جلوگیری کند. او از بهترین مواد سفیدکننده استفاده می‌کند تا هیچ اثری از خون باقی نماند و خواهرش را در کنترل داشته باشد.

کتاب رمان خواهرم، قاتل زنجیره ای

در همین حال، کورید عاشق یک پزشک جوان در محل کارش می‌شود. اما این پزشک به شماره تلفن آیولا نیاز دارد و این به معنی رخ دادن یک خطر بزرگ است.

رمان “خواهرم، قاتل زنجیره‌ای” افتخارات بسیاری را کسب کرده است، از جمله برنده شدن در جایزه بهترین کتاب معمایی لس‌آنجلس تایمز و نامزد شدن در جوایز بوکر و بهترین رمان ادبیات داستانی زنان. همچنین، این کتاب نامزد جایزه بهترین رمان دلهره‌آور و معمایی نیز بوده است و عنوان بهترین کتاب اول از دیدگاه خوانندگان گودریدز را دریافت کرده است.

اگر به کتاب‌های جنایی عاشقانه با درون‌مایه‌ی روان‌شناسی علاقه‌مند هستید، “خواهرم، قاتل زنجیره‌ای” ممکن است برای شما جالب باشد. این اثر می‌تواند شامل عناصری از جنایت، عشق و روانشناسی باشد و با توجه به جوایزی که دریافت کرده است، ممکن است تجربه‌ی خواندن لذت‌بخشی را برای شما به ارمغان آورد.

کتاب رمان جنایی عاشقانه دختری از بروکلین

کتاب “دختری از بروکلین” نوشته‌ی گیوم موسو است. این داستان درباره‌ی رازی مخفی است که همه چیز را تغییر می‌دهد. شخصیت اصلی رمان، رافائل بارتلمی است که در گذشته ازدواجی ناموفق داشته و بعد از مدتی از گذشته‌اش فاصله گرفته و با پسر کوچکش زندگی می‌کند. او یک نویسنده‌ی کتاب‌های پلیسی است و شهرت خوبی در بین مردم دارد.

در طول داستان، پسر کوچک رافائل بیمار می‌شود و رافائل مجبور می‌شود او را به دکتر ببرد. در همین زمان، او با پزشک جوانی به نام آنا آشنا می‌شود. رابطه‌ی آن‌ها سریع پیش می‌رود و به صورت صمیمی و عاشقانه‌ای تبدیل می‌شود. اما رافائل می‌خواهد از گذشته‌ی آنا باخبر شود و این راز می‌تواند زندگی هر دوی آن‌ها را نابود کند.

کتاب رمان جنایی عاشقانه دختری از بروکلین

اگر به داستان‌های پر از تعلیق و پرهیجان علاقه‌مند هستید، کتاب رمان جنایی عاشقانه”دختری از بروکلین” را حتماً امتحان کنید. این اثر ممکن است شامل رازهای پیچیده و ماجراجویی‌های هیجان‌انگیزی باشد که شما را درگیر داستان می‌کند. به علاوه، استعداد نویسنده و سبک روایت او می‌تواند تجربه‌ی خواندن شما را بسیار لذت‌بخش کند.

کتاب رمان قتل در کرانه نیل

رمان جنایی عاشقانه “قتل در کرانه نیل” نیز یکی از داستان‌های جنایی مشهور آگاتا کریستی است. هرکول پوآرو، کارآگاه مشهور بلژیکی، به عنوان قهرمان اصلی در این کتاب ظاهر می‌شود. پوآرو در بیش از ۳۰ رمان و ۵۰ داستان کوتاه، نقش اصلی را بازی کرده و یکی از مشهورترین شخصیت‌های داستان‌های جنایی جهان است.

پوآرو از بلژیک به انگلستان مهاجرت کرده و به عنوان یک کارآگاه خصوصی فعالیت می‌کند. او فردی بسیار باهوش است و وسواس شدیدی به تمیزی و انضباط دارد. او عاشق غذا خوردن است و به آداب و رسوم اجتماعی بسیار اهمیت می‌دهد.

وقتی کتابی را با حضور پوآرو می‌خوانید، باید آماده باشید با یک معمای پیچیده مواجه شوید که با تلاش و استفاده از ذهن برتر پوآرو حل می‌شود و جنایتکار به عدالت می‌رسد.

در “قتل در کرانه نیل”، داستان پوآرو را در یک سفر با یک کشتی تفریحی روی رودخانه نیل دنبال می‌کند. پوآرو همراه با سایر شخصیت‌ها در این کتاب می‌باشد، اما داستان اصلی قبل از شروع کتاب آغاز شده است.

کتاب رمان قتل در کرانه نیل

جاکلین و سایمون نامزد بودند و قصد داشتند با هم ازدواج کنند، اما اتفاقاتی رخ می‌دهد که منجر به پیچیدگی‌ها و جنایاتی در میان آن‌ها می‌شود.

اگر به داستان‌های جنایی و کارآگاهی مشهور پوآرو علاقه‌مند هستید، حتماً خواندن کتاب “قتل در کرانه نیل” را پیشنهاد می‌کنم. این کتاب شامل یک معمای پیچیده است که با شخصیت عمیق پوآرو و روش‌های تحقیق و تفکر وی، شما را به خود جذب خواهد کرد.

همچنین، این کتاب در سال ۲۰۲۲ تبدیل به یک فیلم با نام “Death on the Nile” شده است که توسط کنت برانا کارگردانی شده و خود ایشان در نقش پوآرو حضور دارند.

برای خرید اینترنتی رمان های جنایی عاشقانه می‌توانید به صورت آنلاین از مجموعه انتشارات آذرباد اقدام به خرید نمایید و یا برای راهنمایی در خرید با کارشناسان مجموعه انتشارات آذرباد در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

 • تحویل اکسپرس

 • پرداخت در محل

 • ضمانت کالا

 • پشتیبانی آنلاین

 • مشتری مدار

نتشارات آذرباد از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه‌ی انتشار کتاب‌های دانشگاهی آغاز و از سال 1391 با تغییر زمینه فعالیت شروع به نشر برترین رمان‌های روز دنیا کرد. تیم انتشارات آذرباد همواره در تلاش است تا بهترین‌ و جدیدترین رمان‌ها در ژانرهای فانتزی، علمی‌تخیلی، حماسی، ترسناک و ژانرهای دیگر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مخاطبان خود در تمام سنین برساند.

تهران- میدان انقلاب – روبروی دبیرخانه دانشگاه تهران- مابین خیابان ۱۲ فروردین و منیزی جاوید(اردیبهشت)- جنب انتشارات امیرکبیر- ساختمان ۱۳۲۰

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلف به انتشارات آذرباد می باشد.

 
بستن

کالاها

دسته بندی ها

 • ورود با پیامک
 • ورود با رمز
user

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
هیچ محصولی در سبد نیست