خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی
معرفی و خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی

همانطور که می‌دانید رمان های تاریخی یکی از بهترین و جذاب‌ترین رمان ها هستند که شما تجربه‌ها و گذشته‌های دیگران را با خواندن مطالب تجربه می کنید و اتفاقات هیجان انگیز این کتاب‌های تاریخی را لمس می‌کنید و به قلب حوادث می‌روید و تاریخ را از نزدیک ملاقات و مشاهده می‌کنید که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی معرفی و خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی می‌پردازیم.

معرفی بهترین رمان های تاریخی ایرانی و خرید آن‌ها

در مورد معرفی و خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی به نام ایران دخت که دوران حکومت مادها را بیان می‌کند، می‌پردازیم. این کتاب رمان در باره گذشته کشور ایران روایت می‌کند و داستانی بسیار جذاب و زیبا است.

نویسنده کتاب شیلا چابلی است و به اقوام مادها ‌که سه هزار سال قبل از میلاد مسیح در قسمت غرب ایران حکومت می‌کردند را بسیار جالب و روان روایت کرده است. کتاب ایران دخت در مورد دختری است که مادرش هوخشتره پادشاه مادها است و داستان جنگ هوخشتره با آشوری‌ها و سقوط مادها و در پایان به قدرت رسیدن پارس‌ها را بیان می‌کند و برای خواننده کتاب بسیار پر شور و شوق و جالب است.

خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی ایران دخت

این رمان تاریخی یکی از پر فروش ترین رمان های ایران است که از آن بسیار استقبال شده است و شما می‌توانید آن را در لیست کتاب های رمان تاریخی ایرانی انتشارات آذرباد پیدا کنید.

این مطلب را هم بخوانید: خرید کتاب رمان به زبان اصلی

خرید کتاب رمان به زبان اصلی در انتشارات آذرباد

کتاب شمس و طغرا

برای خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شمس و طغرا شما می‌توانید به فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد مراجعه و از خواندن این کتاب لذت ببرید.

این کتاب توسط محمد باقر میرزا خسروی در سال ۱۲۸۷ هجری قمری نوشته و چاپ شده است که روایت ۲۴ سال حکومت مهد علیا آبش خاتون که در قرن هفتم بوده است را به نگارش و روایت تبدیل کرده است. این کتاب یکی از مهم‌ترین کتاب های است که آثار ادبیات فارسی در آن مشاهده و به عنوان اولین رمان تاریخی ایرانی محسوب می‌شود.

خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شمس و طغرا

به عنوان یک شروع برای رمان های تاریخی مدرن توانسته است ادبیات گذشته ایران را یعنی سبک عیار را با سبک‌های جدید مدرن در این کتاب خلق کرده است و یک کتاب عاشقانه تاریخی جذاب را به رشته تحریر در آورده است.

این کتاب داستان عشق شمس‌الدین شاهزاده اتابک فارس است که در دوران مغول زندگی می‌کرده است و از بهترین کتاب های تاریخی به شمار می‌رود که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید و در زمینه این کتاب‌های تاریخی مشاوره و راهنمایی بگیرید.

این مطلب را هم بخوانید: بهترین رمان های فانتزی خارجی

بهترین رمان های فانتزی خارجی

کتاب شب‌های بغداد

این کتاب شرح عشق دختر سردار ایرانی هارون الرشید را شرح و روایت می‌کند که در کنار این عشق نویسنده به ویژگی‌های حکومت هارون الرشید می‌پردازد و نویسنده تصویری از هارون الرشید که از مشهورترین خلفای قرن‌های گذشته است را بیان می‌کند و در مورد دلدادگی هارون به دختر آذرین سردار ایرانی پرداخته است.

خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شب های بغداد

نویسنده این کتاب لطف الله ترقی است که بهترین کتاب رمان را برای شما نگارش کرده است. برای خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شب‌های بغداد شما می‌توانید به سایت اینترنتی انتشارات آذرباد مراجعه و نحوه خرید انواع کتاب های رمان تاریخی را مشاهده نمایید.

شاخه نبات

یکی از بهترین کتاب های عاشقانه تاریخی که حمزه سرداد نویسنده آن است کتاب شاخه نبات است که نویسنده در این کتاب از پادشاهان و جنگ‌ها و عشق‌ها چیزی روایت نکرده است؛ بلکه به سراغ شاعر ایرانی و داستان عشق او به شاخه نبات و وفاداری حافظ به شاخه نبات را بیان کرده است.

خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شاخه نبات

این کتاب ادبیات تاریخی ایرانی بسیار جذاب و شگفت انگیز است که اگر شما علاقه‌مند به تاریخ چهره‌های سرشناس ادبیات ایرانی هستید می‌توانید برای خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی شاخه نبات از انتشارات آذرباد اقدام کنید.

این مطلب را هم بخوانید: رمان های فانتزی عاشقانه ایرانی

رمان های فانتزی عاشقانه ایرانی

کاساندان تنها همسر کورش کبیر

برای معرفی و خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی کاساندان نوشته معصومه پاکروان می‌توانید به فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد مراجعه و لیست کتاب های رمان تاریخی را مشاهده نمایید.

خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی کاساندان تنها همسر کورش کبیر

نویسنده در مورد زندگی همسر کوروش کبیر صحبت کرده است که کاساندان یکی از زنان قدرتمند جهان در دوران هخامنشی بوده و مادر کمبوجیه، بردیا، آتوسا، آرتیستون و رکسانا بوده است. او بسیار باهوش و زیرک و یک انسان واقعی در دوران زندگی با کوروش ‌کبیر بوده و جزو بهترین کتاب های ایرانی به شمار می‌رود.

این مطلب را هم بخوانید: خرید کتاب رمان

خرید کتاب رمان

سخن پایانی

در مورد معرفی و خرید کتاب رمان تاریخی ایرانی صحبت کردیم که این کتاب‌ها سرگذشت تاریخ شخصیت‌های ایرانی را بررسی می‌کند و طرفداران بسیاری در زمینه تاریخ ایران دارد که به همین منظور شما می‌توانید با فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.