خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی
خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی در سال ۱۴۰۲

آیا شما هم قصد خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی را دارید؟ پس اگر شما هم از علاقه مندان به کتاب های رمان به زبان ترکی استانبولی هستید این مقاله را از دست ندهید.

نویسندگان کشور ترکیه افرادی هستند که ادبیات ملل مختلف را دنبال می‌کنند و نویسندگانی مانند الیف شافاک، یاشار کمال، اورهان پاموک، صباح الدین علی بهترین کتاب های رمان را به چاپ رساندند.

این نویسندگان کتاب های رمان مختلفی دارند که بهتر است با برخی از این کتاب‌ها آشنا شوید که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی در سال ۱۴۰۲ می‌پردازیم.

لیست کتاب رمان های پر فروش به بان ترکی استانبولی

خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی با استقبال بسیاری از مردم روبرو شده است و بسیاری از نویسندگان این کتاب ها رمان های بسیار جالب و هیجان انگیزی را منتشر کرده‌اند که بسیار پر فروش و به زبان انگلیسی هم ترجمه شده است. در این مقاله سعی شده است که با تعدادی از بهترین رمان نویسان ترک زبان آشنا شویم.

لیست کتاب رمان های پر فروش به بان ترکی استانبولی

مدونا با کت خز نوشته صباح الدین علی سال ۱۹۴۳

برای خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی مدونا با کت خز شما می‌توانید به لیست کتاب های پر فروش انتشارات آذرباد نگاهی ‌کنید. این کتاب در سال ۱۹۴۳ منتشر شده است و از بهترین و پرخواننده‌ترین کتاب های رمان در ترکیه است.

خرید کتاب رمان مدونا با کت خز به زبان استانبولی

ماجرای زندگی یک جوان از روستاهای ترکیه را بیان می‌کند که این جوان در سال ۱۹۲۰ به برلین انتقال و سکونت می‌کند و در آنجا با زنی آشنا و تا آخر عمر او را آزار و اذیت می‌کند. این نویسنده به دلیل نوشتن رمان های سیاسی چند بار در طول زندگی خود به زندان رفته است.

حرامزاده استانبول نوشته الیف شافاک

الیف شافاک نویسنده بسیار متبحر ترکیه که بسیار اهل قلم است و از استادان بزرگ در ترکیه است و یکی از مشهورترین و صریح‌ترین رمان نویسان ترکیه است. این نویسنده دارای شش رمان دیگر به نام‌های مقدس جنون اولیه، نگاه و کاخ و کک و یک اثر غیر داستانی دیگر است.

برای خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی شما می‌توانید به مجموعه فروشگاه اینترنتی آذرباد مراجعه و این کتاب فوق‌العاده را خریداری کنید.

خرید کتاب رمان حرامزاده استانبول به زبان استانبولی

این کتاب در مورد دختری است که ساکن آمریکا شده است و بخشی از هویت خود را گم کرده است و برای بازگشت خود باید به ترکیه سفر کند. این ‌کتاب پر از شوخ طبعی و مزاح، درک، بررسی زمان گذشته در ترکیه است.

این مطلب راهم بخوانید: خرید کتاب رمان به زبان اصلی

خرید کتاب رمان به زبان اصلی در انتشارات آذرباد

نام من قرمز است نوشته اورهان پاموک

توضیحاتی را در مورد خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی نام من قرمز است را باید بیان کنیم تا با این کتاب رمان هیجان انگیز آشنا شوید. این نویسنده در سال ۲۰۰۱ به انگلیسی ترجمه شده است و تا کنون ۶۰ زبان زنده دنیا هم ترجمه شده است.

در مورد این رمان نویسنده داستان را به صورت خارق العاده و شگفت انگیز روایت می‌کند و این روایت‌ها از طریق افرادی که مرده هستند روایت می‌شود.

خرید کتاب رمان نام من سرخ به زبان استانبولی

این کتاب رمان در باره نقاشان خلق هنرهای ترکی، مینیاتوریست‌ها که با عنصرهای نورپردازی، خوشنویسی، اشکال دقیق نوشته شده است و دارای بحث‌های فلسفی، تفاوت دولت‌های اسلامی و اروپایی، عناصر عاشقانه و رمز و راز هنرها را بیان می‌کند که به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان  فروشگاه اینترنتی آذرباد به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه نحوه خرید این کتاب های رمان مشاوره و راهنمایی بگیرید.

این مطلب راهم بخوانید: رمان های فانتزی عاشقانه ایرانی

رمان های فانتزی عاشقانه ایرانی

ممد هاوک من نوشته یاشار کمال

یکی از برجسته‌ترین نویسندگان ترکیه که جایزه نوبل را دریافت کرده است یاشار کمال است. کتاب ممد یک کتاب رمان حماسه‌ای غنایی از ترکیه است.

خرید کتاب رمان ممد هاوک من به زبان استانبولی

زندگی یک پسر روستایی را بیان می‌کند که با بد بختی زندگی سختی را می‌گذراند که با دختری آشنا می‌شود و وقتی که هر دو تلاش برای فرار کردن می‌کنند توسط سربازان دستگیر و ممد به سربازان حمله می‌کند تا انتقام خود را بگیرد که به همین منظور شما می‌توانید به سایت انتشارات اینترنتی آذرباد مراجعه و قیمت مناسب این کتاب های رمان را مشاهده نمایید.

این مطلب راهم بخوانید: بهترین رمان های فانتزی خارجی

بهترین رمان های فانتزی خارجی

سخن پایانی

در مورد خرید کتاب رمان به زبان ترکی استانبولی در سال ۱۴۰۲ صحبت کردیم که این رمان ها بسیار جالب و شگفت انگیز هستند و بهترین نویسندگان ترکیه آنها را چاپ و منتشر کرده‌اند که به همین منظور شما می‌توانید با فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.