بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی
بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی

آشنایی با بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی

داستان و کتاب های علمی تخیلی ایرانی همیشه در صدر کتاب های علمی تخیلی در جهان بوده و نویسندگان کشور با بهترین‌های این ژانر رقابت می‌کنند. در اینجا تعدادی از بهترین کتابهای علمی تخیلی ایرانی که در فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد موجود است، آورده شده است:

آخرین جادو سردار آویتیس (حماسه اردشیر)

این سه گانه کتاب علمی تخیلی درباره تاریخ متناوب ایران در زمان امپراتوری ساسانی یکی ازسریال‌هایی فانتزی مورد علاقه من است. این کتاب از ابتدا تا انتها یک صفحه برگردان است و هر کتاب از قبل بهتر شده است. این فقط یک داستان عالی نیست، همچنین به طرز شگفت انگیزی درباره فرهنگ ایرانی آموزشی است.

کتاب علمی تخیلی ایرانی آخرین جادو سردار آویتیس

آخرین دختر اثر سمیرا سبحانیان

رمانی دیستوپیایی که در آینده نزدیک اتفاق می‌افتد، آخرین دختر به بررسی اتفاقاتی می‌افتد که وقتی بشریت توسط طاعون مرموز از بین می‌رود.

داستان گروه کوچکی از بازماندگان را دنبال می‌کند که باید یاد بگیرند که چگونه در نظم جدید جهانی خود با هم زندگی کنند. سبحانیان یکی از برجسته‌ترین نویسندگان ایران است. او هم رمان و هم داستان کوتاه می‌نویسد و جوایز متعددی را برای کارهایش دریافت کرده است.

آخرین مرد اثر امیرحسن چهل تن

این یکی دیگر از کتاب های علمی تخیلی ایرانی است. این داستان درباره فضانوردی است که در زمان سفر می‌کند و پس از مرگ دیگران به دلیل ویروسی که به سرعت در سراسر جهان منتشر می‌شود، آخرین انسان روی زمین می‌شود. این یک داستان شگفت انگیز با شخصیت‌های منحصر به فرد و یک پایان شگفت انگیز است!

کتاب علمی تخیلی ایرانی آخرین مرد اثر امیرحسن چهل تن

خل من (ساختمان) نوشته محمد اعتمادی فر

اولین رمان این نویسنده در سال 1386 منتشر شد و داستان سه نفر را روایت می‌کند که در یک آپارتمان زندگی می‌کنند و مبارزه آنها با فقر، مذهب و تبعیض را در طول زندگی روزمره خود روایت می‌کند.

این رمان نامزد جایزه بین‌المللی ادبیات داستانی عربی در سال 2012 شد و توسط دیک دیویس با عنوان ساختمان (2011) به انگلیسی ترجمه شده است.

درایه تعزیه (بانوی جوان کوچه سبز) اثر افشین مافی

این مجموعه داستان کوتاه به موضوعات اجتماعی مانند مشکلات خانوادگی، خشونت خانگی، اعتیاد به مواد مخدر، درگیری‌های مذهبی، جنگ و مرگ از طریق داستان‌های سورئالیستی در تهران قدیم می‌پردازد.

بهترین نویسندگان کتاب علمی تخیلی ایرانی

پیش از این درباره برخی از مشهورترین نویسندگان کتاب علمی تخیلی ایرانی مانند رضا نگارستانی، هوشنگ گلشیری، جلال‌الدین رومی و دیگران نوشته‌ایم. در این مقاله سعی می‌کنیم شما را با یکی دیگر از نویسندگان بزرگ علمی تخیلی ایرانی آشنا کنیم: ناصر قصیری.

بهترین نویسندگان کتاب علمی تخیلی ایرانی

ناصر قصیری در سال 1355 در ایران به دنیا آمد و از سنین پایین شروع به نوشتن کرد. او از سال 1999 بیش از 20 رمان و داستان کوتاه منتشر کرده است. اولین رمان او “سقوط فرشته” در 14 سالگی منتشر شد.

اولین کتاب او «سقوط فرشته» درباره فرشتگانی است که پس از فهمیدن اینکه خدا آنها را رها کرده تصمیم به ترک بهشت می‌گیرند. آنها روی زمین فرود می‌آیند و شروع به زندگی عادی انسانی می‌کنند تا اینکه خداوند تصمیم می‌گیرد همه آنها را با طوفانی شبیه به داستان کشتی نوح از قرآن نابود کند. این کتاب نقدهای مثبت بسیاری را از سوی منتقدان و خوانندگان دریافت کرد.

کتاب های علمی تخیلی ایرانی را از فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد بخرید

اگر علاقه مند به خواندن کتاب های علمی تخیلی ایرانی هستید، می‌توانید آنها را از فروشگاه کتاب انتشارات آذرباد خریداری کنید.

خرید اینترنتی کتاب علمی تخیلی از انتشارات آذرباد

فروشگاه کتاب انتشارات آذرباد طیف گسترده‌ای از کتاب های علمی تخیلی را به زبان فارسی به فروش می‌رساند. این کتاب‌ها شامل داستان، غیرداستانی و زندگینامه است. می‌توانید پرفروش‌ترین کتاب‌ها و آخرین نسخه‌های موجود را در فروشگاه آنلاین انتشارات آذرباد پیدا کنید.