فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد

کالاها

دسته بندی ها

کالاها

دسته بندی ها

detail-blog
یکشنبه 2 مرداد 1401

معرفی بهترین کتاب های فانتزی

ما در این مقاله بر کتاب‌های فانتزی تأکید کرد‌ه‌ایم که چیزهای جدید و نوآورانه‌ای را در این ژانر به ارمغان آوردند، کتاب‌هایی که الهام بخش دیگر نویسندگان فانتزی و همچنین خوانندگان بودند. به ترتیب رتبه بندی، در اینجا بهترین کتاب های فانتزی تمام دوران آمده است، این مقاله همچنین در خرید کتاب فانتزی نیز به شما مشتریان گرامی کمک خواهد کرد.

بهترین کتاب های فانتزی

فانتزی قدیمی‌ترین ژانر ادبیات است که به لطف اسطوره‌شناسی و فولکلور به هزاران سال قبل از اختراع کتاب‌های صحافی می‌رسد.

جدای از ریشه‌ها، اکثر محققان بر روی یک تعریف اساسی توافق دارند: فانتزی زمانی است که چیزی ماوراءالطبیعه رخ می‌دهد که نمی‌تواند توسط تکنولوژی (مانند داستان‌ها و کتاب علمی تخیلی) یا ترسناک (مانند وحشت) توضیح داده شود.

البته، هیچ مرز دقیقی بین این ژانرها وجود ندارد و بسیاری از کتاب‌ها را می‌توان به طور معقولی در زیر هر سه دسته قرار داد. اما برای این فهرست، ما بر روی رمان‌هایی از انتشارات آذر باد تمرکز کردیم که عمدتاً بهترین کتاب های فانتزی هستند.

شهر برنج

اثر SA Chakraborty

اولین رمان از سه گانه چاکرابورتی در قاهره قرن هجدهم اتفاق می‌افتد، جایی که یک دزد جن گیر به نام نهری به طور تصادفی یک جنگجوی جن را احضار می‌کند.

بهترین کتاب های فانتزی شهر برنج

آنها با هم به «شهر برنجی» سفر می‌کنند، یک کلان شهر جادویی به نام دوآباد. داستان نهری در دو دنباله سریع، پادشاهی مس و امپراتوری طلا ادامه می‌یابد، در حالی که مجموعه داستانی اسپین آف، رودخانه نقره، در اکتبر امسال منتشر می‌شود.

سیرک شب

اثر ارین مورگنسترن

تنها بهترین نوع از کتاب های فانتزی است که در این فهرست در طول ماه رمان نویسی ملی نوشته شده است، اولین رمان مورگنسترن یک افسانه اتمسفری درباره Le Cirque des Rêves است.

بهتربن کتاب هاب فانتزی سیرک شب

سیرک جادویی سیار که فقط در شب در انگلستان ویکتوریایی ظاهر می‌شود. داستان غیرخطی مملو از رازهای غافلگیرکننده است که تا پایان ادامه دارد.

غول مدفون

اثر کازوئو ایشی گورو

نویسنده کتاب هرگز رهایم نکن تنها یک رمان فانتزی نوشته است، اما آن را از پارک بیرون انداخته است. در قرون تاریک پس از مرگ شاه آرتور، یک “مه” مرموز بریتانیایی‌ها را از ذخیره خاطرات طولانی مدت باز می‌دارد.

بهترین کتاب های فانتزی غول مدفون

یک زوج مسن که متقاعد شده‌اند پسری را که به سختی می‌توانند به یاد بیاورند گم شده است، به سراسر کشور سفر می‌کنند تا او را پیدا کنند، جایی که با غول‌ها، یک اژدها و سر گاواین برخورد می‌کنند.

کتابخانه در کوه چار

اثر اسکات هاوکینز

کارولین و یازده خواهر و برادرش با هم در خانه پدرشان زندگی می‌کنند، مردی به ظاهر جاودانه که کتابخانه‌اش به آنها قدرت‌های ویژه‌ای می‌دهد.

بهترین کتاب های فانتزی کتابخانه در کوه چار

گفتن هر چیز دیگری این رمان جذاب و بی نظیر پر از غافلگیری را خراب می‌کند و مانند یک داستان هیجان انگیز است. این داستان به عنوان یکی از بهترین کتاب های فانتزی به شمار می‌رود.

شهر دیگر

اثر میکال عجواز

«شهر دیگر» که در سال 2009 به انگلیسی ترجمه شد، رمانی چالش برانگیز اما بسیار پرارزش است که در پراگ اتفاق می‌افتد، جایی که راوی ناشناس کتابی ارغوانی را کشف می‌کند که به زبانی غیر قابل کشف نوشته شده است.

سپس متوجه می‌شود که نسخه سورئال دیگری از شهر در همان فضای آشنا وجود دارد. سفرهای نیمه شب او از طریق این «شهر دیگر» سرشار از تصاویر بورخزی و دالی است، که منجر به تجربه خواندنی می‌شود که هرگز فراموش نخواهید کرد.

داستان‌های سقوط و پرواز

نوشته بن لوری

داستان‌های بسیار کوتاه بن لوری برای خودشان تقریباً یک ژانر هستند، جایی بین داستان‌های پریان، داستان‌های فانتزی و طرح‌های پوچ‌گرا.

آنها شما را وادار می‌کنند فکر کنید، تعجب کنید و با صدای بلند بخندید. هیچ یک از این 40 داستان آن‌طور که انتظار دارید به پایان نمی‌رسد، حتی داستانی که در مورد دودو است. این نوع کتاب نیز یکی از بهترین کتاب های فانتزی است.

وور

اثر برایان کاتلینگ

رمانی تاریک و قطبی پر از قسمت‌هایی از زیبایی و درد دل. اندکی پس از جنگ جهانی اول، یک سرباز انگلیسی به شهر آفریقایی اسنوالد می‌رسد، که آجر به آجر از مکان اصلی خود در آلمان منتقل می‌شود.

بهترین کتاب های فانتزی وور

به عنوان اردوگاه اصلی برای سفر خود در جنگلی وسیع بدون نقشه، مجهز به کمان ساخته شده از استخوان‌ها و استخوان‌های زن مرده‌اش. از آنجا عجیب‌تر می‌شود.

جزر و مد سیاه بهشت

اثر نئون یانگ

رمانی حماسی در مجموعه تنسورات یانگ، جزر و مدهای سیاه بهشت، فینالیست جوایز سحابی، هوگو و فانتزی جهانی در سال 2018 بود.

فرزندان دوقلو یک ملکه وحشی، موکویا و آکه ها در صومعه‌ای بزرگ می‌شوند که در آن قدرت‌های جادویی ایجاد می‌کنند.

آنها پس از اعلام جنسیت انتخابی خود به عنوان جوان، در جنگ بر سر امپراتوری مادری خود در دو طرف متضاد قرار می‌گیرند.

کتاب بازی تاج و تخت یکی از بهترین کتاب های فانتزی

اثر جورج آر آر مارتین

هنگامی که اولین و می‌توان گفت یکی از بهترین کتاب های فانتزی از مجموعه آهنگ یخ و آتش مارتین در سال 1996 منتشر شد، هیچ کس نمی‌توانست پیش بینی کند که دنریس تارگرین و جان اسنو دو دهه بعد، به لطف HBO، به نام‌های معروف تبدیل شوند.

کتاب بازی تاج و تخت یکی از بهترین کتاب های فانتزی

در حالی که دو جلد اخیر بخشی از شتابی را که مارتین در سه جلد اول ساخته بود از دست داده‌اند، نمی‌توان انکار کرد که A Game of Thrones اصلی یک رویداد برجسته برای وارونه کردن بسیاری از ژانرهای قدیمی است.

ملکه تسخیر شده

اثر Kacen Callender
سیگورنی رز، یک زن سیاه‌پوست با قدرت خواندن ذهن‌ها، به دنبال انتقام از استعمارگرانی است که خانواده‌اش را در اولین فیلم بزرگسالان Callendar کشتند که در دنیای جزیره‌ای با الهام از دریای کارائیب اتفاق می‌افتد.

این یک داستان قابل توجه از دسیسه سلطنتی، دستکاری و قدرت خورنده است که جایزه جهانی فانتزی را برای بهترین رمان در سال 2020 دریافت کرد.

نتیجه گیری

در این مقاله تلاش ما بر این بود که علاقه‌مندان به کتاب های فانتزی را با انواع بهترین کتاب فانتزی در جهان آشنا کنیم. امیدواریم با مطالعه این مقاله اطلاعات مفیدی را در این زمینه کسب کرده باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید انواع کتاب های فانتزی و سایر سؤالات خود می‌توانید با کارشناسان مجرب انتشارات آذر باد در ارتباط باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهی بگذارید

 • تحویل اکسپرس

 • پرداخت در محل

 • ضمانت کالا

 • پشتیبانی آنلاین

 • مشتری مدار

نتشارات آذرباد از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه‌ی انتشار کتاب‌های دانشگاهی آغاز و از سال 1391 با تغییر زمینه فعالیت شروع به نشر برترین رمان‌های روز دنیا کرد. تیم انتشارات آذرباد همواره در تلاش است تا بهترین‌ و جدیدترین رمان‌ها در ژانرهای فانتزی، علمی‌تخیلی، حماسی، ترسناک و ژانرهای دیگر را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به دست مخاطبان خود در تمام سنین برساند.

تهران- میدان انقلاب – روبروی دبیرخانه دانشگاه تهران- مابین خیابان ۱۲ فروردین و منیزی جاوید(اردیبهشت)- جنب انتشارات امیرکبیر- ساختمان ۱۳۲۰

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد فقط برای مقاصد غیرتجاری و باذکر منبع بلامانع است.کلیه حقوق این سایت متعلف به انتشارات آذرباد می باشد.

 
بستن

کالاها

دسته بندی ها

 • ورود با پیامک
 • ورود با رمز
user

زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
 • تصویر
 • امتیاز
 • قيمت
 • موجودی
 • دسترسی
 • وزن
 • اندازه
 • اطلاعات اضافی
برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
مقایسه
هیچ محصولی در سبد نیست