بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید
بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید

بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید کدام‌ها هستند؟ انواع کتاب های علمی تخیلی جدید چیست؟ اگر به دنبال جدیدترین کتاب های علمی تخیلی هستید، با ما در آذر باد همراه باشید.

کسانی که به مطالعه کتاب های علمی تخیلی علاقه دارند و از طرفداران پر و پا قرص آنها محسوب می‌شوند، معمولاً همیشه جویای کتاب های جدید علمی تخیلی هستند تا جدیدترین نوشته‌های راه یافته به بازار را مطالعه کنند و از مطالعه آنها لذت ببرند.

این دسته از افراد معمولاً تمایل دارند که بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید را پیدا کنند که با سایر کتاب هایی که با این ژانر نوشته می‌شوند، متفاوت هستند و از جذابیت بیشتری برخوردارند.

بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید در آذر باد

انتشارات آذر باد که یکی از انتشارات ایرانی است و کتاب های زیادی را با ژانرهای متفاوت به چاپ رسانده است، بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید از این مجموعه خرید کتاب مورد نظر خود را انجام دهید. کتاب های علمی تخیلی جدید در آذر باد به دو گروه ذکر شده در زیر تقسیم می‌شوند:

بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید در آذر باد

کتاب های چند جلدی علمی تخیلی

کتاب های چند جلدی علمی تخیلی معمولاً یک موضوع مشخص را با فصل‌های مختلف  دنبال می‌کنند. به عنوان مثال: اگر موضوع داستان علمی تخیلی ماجراهای مربوط به یک جادوگر باشد، در هر جلد از کتاب این جادوگر در شرایط متفاوتی قرار می‌گیرد.

مانند: کتاب علمی تخیلی چند جلدی هری پاتر که هر جلد آن به گونه متفاوتی در حول محور موضوع مرکزی می‌چرخد و جادوگران هر جلد از کتاب شرایط متفاوتی دارند که به جنگ با هری پاتر برمی‌خیزند.

کتاب های تک جلدی علمی تخیلی

کتاب های تک جلدی در گروه علمی تخیلی به شکلی هستند که داستان آنها در یک جلد به پایان می‌رسد و موضوع مشابه آن در کتاب های دیگر ادامه پیدا نمی‌کند.

انواع کتاب های علمی تخیلی جدید

کتاب های علمی تخیلی در کشورهای مختلفی به مرحله چاپ می‌رسند و آنها را می‌توانید در انواع ایرانی و خارجی تهیه کنید:

انواع کتاب های علمی تخیلی جدید

ایرانی

کتاب های علمی تخیلی ایرانی که توسط انتشارات آذر باد و سایر انتشارات‌های ایرانی چاپ می‌شوند با فرهنگ، آداب رسوم، تاریخ کشور ما و … تناسب بیشتری در مقایسه با کتاب های خارجی علمی تخیلی دارند و معمولاً کسانی به این کتاب‌ها علاقه دارند که به داستان‌های ایرانی که نزدیک به آداب و رسوم و اعتقادات ما تمایل بیشتری دارند.

به عنوان مثال: در یک کتاب علمی تخیلی ایرانی ممکن است که صحبت از دیو، پری و ماجراهای مربوط به آنها به میان آید.

در ایران به وفور کتاب های علمی تخیلی چند جلدی داریم که در انتشارات آذر باد نیز ارائه داده می‌شوند.

خارجی

کتاب های خارجی علمی تخیلی توسط هر یک از دیگر کشورهای جهان تولید می‌شوند که در میان آنها کتاب های انگلیسی و امریکایی بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرند. رمان‌های خارجی علمی تخیلی معمولاً به صورت چند جلدی هستند و زمانی که استقبال از آنها زیاد می‌شود، نویسنده داستان را در کتاب دیگری ادامه می‌دهد.

بهترین کتاب های علمی تخیلی خارجی جدید

از جمله بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید که به صورت چند جلدی هستند و از انتشارات آذر باد می‌توانید تهیه کنید، باید به کتاب رزیدنت اویل اشاره کرد که هر جلد آن تحت عنوان فرعی دیگری ارائه داده شده است به گونه‌ای که پایه داستانی همه جلدهای این کتاب یکسان هستند.

اسامی بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید در آذرباد

مهم‌ترین کتاب های علمی تخیلی در فروشگاه این انتشارات از قبیل زیر نامیده می‌شوند:

 • به سوی آسمان
 • شیدایی
 • نشانه را حک کن
 • آشوب روان
 • رزیدنت اویل
 • سلسله لونار
 • گسسته
 • انتخاب
 • ناهمتا
 • همسان
 • شمشیر ابدی

نحوه خرید بهترین کتاب های جدید علمی تخیلی از آذر باد

کسانی که قصد داشته باشند کتاب هایی که با این ژانر در آذر باد ارائه داده می‌شوند را تهیه کنند، باید به این منظور وارد گزینه فروشگاه در بالای صفحه شوند و سپس در قسمت دسته بندی به بخش علمی تخیلی وارد گردند.

پس از آن باید در میان کتاب های چند جلدی و یا تک جلدی یک گزینه را انتخاب کنند و کتاب مورد نظر را با فشردن گزینه سبد خرید وارد سبد خود در این فروشگاه کنند.

نحوه خرید بهترین کتاب های جدید علمی تخیلی از آذر باد

در ادامه باید مشخصات فردی و آدرس محل سکونت وارد شود و هزینه کتاب پرداخت شود تا ثبت سفارش به خوبی انجام گیرد و سفارش از طریق همکاران ما در آذر باد ارسال گردد.

کلام پایانی

بهترین کتاب های علمی تخیلی جدید را می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین آذر باد همراه با تخفیف‌های بسیار مناسب از بخش شگفت انگیزهای وب سایت خریداری کنید که با این وجود هزینه بسیار مقرون به صرفه ای برای خرید کتاب موردنظر از فروشگاه اینترنتی کتاب خود خواهید پرداخت؛ پس این شانس را از دست ندهید و همین حالا برای ثبت سفارش کتاب و بهره بردن از تخفیفات لحاظ شده اقدام نمایید، برای راهنمایی بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.