معرفی کتاب های علمی تخیلی از ساموئل یود
خرید اینترنتی کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود

معرفی کتاب های علمی تخیلی از ساموئل یود

ساموئل یود یکی از معروف‌ترین و مشهورترین نویسندگان در زمینه داستان‌های علمی تخیلی برای نوجوانان است که نام‌های مستعار بسیاری مانند جان کریستوفر، هیلاری فورد، ویلیام واین و غیره داشته است که ما به بررسی خرید اینترنتی کتاب رمان علمی تخیلی از ساموئل یود می‌پردازیم.

کتاب رمان علمی تخیلی جان کریستوفر مجموعه اول

در مورد خرید اینترنتی کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت اینترنتی انتشارات آذرباد است که شما مجموعه کتاب‌های این نویسنده را مشاهده می‌کنید.

این کتاب دارای سه مجموعه داستان علمی تخیلی است که به نام شهریار آینده، آن سوی سرزمین‌های شعله ور، شمشیر ارواح است. داستان در مورد زندگی انسان‌های است که ترس از پیشرفت تکنولوژی و دستگاه‌ها دارند.

کتاب رمان علمی تخیلی جان کریستوفر مجموعه اول

پسری به نام لوک در یک مسابقه رزمی هم سن‌های خود را شکست می‌دهد و چون قدرت بالایی دارد با ارواح ارتباط برقرار می‌کند و او را به عنوان وارث پدرش و شهریار آینده انتخاب می‌کنند؛ ولی او مجبور به ترک زادگاه و وطن خود می‌شود و به رازهای شگفت انگیز و عجیب در باره جهان اطراف خود می‌رسد.

برای خرید و مشاهده کتاب علمی تخیلی کلیک کنید.

خرید کتاب رمان

مجموعه دوم کتاب جان کریستوفر

یکی دیگر از کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود مجموعه دوم جان کریستوفر است که به نام گوی آتش است و در مورد دو پسر نوجوان به نام براد و سایمون است که این دو نفر با یک گوی آتش برخورد می‌کنند و به دوران روم باستان می‌روند و آنها برای اینکه به دوران خود برگردند تلاش بسیار می‌کنند و با ماجراهای هیجان انگیز و ترسناک روبرو می‌شوند.

مجموعه دوم کتاب جان کریستوفر

کتاب سه گانه

کتاب سه گانه هم یکی دیگر از بهترین و مشهورترین کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود است که این کتاب دارای سه مجموعه کوه‌های سفید، شهر طلا و سرب، برکه آتش است. داستانی بسیار جذاب و مخصوص نوجوانان است.

مجموعه اول کتاب در سال ۱۹۶۷ منتشر شده است و داستان از زمانی شروع می‌شود که بشر تحت تسخیر سه پایه قرار می‌گیرد و ماشین‌های عجیب و غریب توسط بیگانگان هدایت می‌شوند. در این داستان با استفاده از کلاه مغز انسان‌ها را کنترل می‌کنند.

کتاب سه گانه علمی تخیلی از ساموئل یود

برخی از افراد که در ادامه این مجموعه است ولگرد می‌شوند و در شهر طلا و سرب می‌روند. در اصل نویسنده بیان می‌کند که بسیاری از انسان‌ها را از سنین پایین سرکوب کرده‌اند؛ چون ممکن است این انسان ناگهان سرکش شود و بر فرمانروایان خود شورش کند.

این کتاب سبک زندگی دوران قرون وسطی را نشان می‌دهد. شما می‌توانید با کارشناسان انتشارات آذرباد به صورت آنلاین ارتباط و خرید اینترنتی انجام دهید.

این مطلب راهم بخوانید: نویسندگان علمی تخیلی ایرانی

نویسندگان علمی تخیلی ایرانی

غروب شیاطین

یکی دیگر از معروف‌ترین کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود کتاب غروب شیاطین است که در سال ۱۹۹۳ آن را منتشر کرده است. داستان بر اساس این که شیاطین بر روی زمین حکمرانی می‌کنند. پسری به نام بنجامین از شیطان می‌ترسد و زیر سلطه شیطان قرار می‌گیرد.

کتاب غروب شیاطین علمی تخیلی از ساموئل یود

داستان در مورد افرادی است که در سرزمین‌های کوچک زیر سلطه شیاطین و خدایان تاریکی زندگی می‌کنند و برای اینکه از خشم آنها در امان باشند از قوانین آنها پیروی می‌کنند؛ ولی آنها آن طور که فکر می‌کنند، نیست.

کتاب نگهبانان

این کتاب در سال ۱۹۷۰ منتشر شده است و برنده جایزه گاردین در سال ۱۹۷۱ شده است. برنده جایزه ادبیات جوانان در آلمان در سال ۱۹۷۶ شده است. این کتاب یکی از بهترین کتاب علمی تخیلی از ساموئل یود است که کتاب بسیار زیبا و خلاقانه نوشته شده است.

کتاب نگهبانان علمی تخیلی از ساموئل یود

داستان در مورد نوجوانی ۱۴ ساله به نام راب است که در لندن زندگی می‌کند و بعد از مرگ پدرش او را به مدرسه شبانه روزی می‌فرستند؛ ولی با آزار و اذیت دیگران روبرو می‌شود و به فکر فرار به یک شهرستان می‌افتد و او از یک حصار مرزی عبور می‌کند و با نوجوانی به نام مک آشنا می‌شود و مک او را با اعضای خانواده خود آشنا می‌کند که کتاب پر از ماجراهای شگفت انگیز است.

شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه و نحوه خرید این مجموعه کتاب های علمی تخیلی را مشاهده نمایید.

این مطلب راهم بخوانید: نویسندگان برتر کتاب های علمی تخیلی

نویسندگان برتر کتاب های علمی تخیلی

سخن پایانی

در مورد خرید اینترنتی کتاب علمی تخیلی ساموئل یود صحبت کردیم که یکی از بهترین نویسندگان داستان های علمی تخیلی در دنیا است که این نویسنده بزرگ کتاب‌های بسیاری را چاپ کرده است که شما می‌توانید با فروشگاه انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و در زمینه کتاب‌های این نویسنده اطلاع حاصل کنید.