کتاب های ترسناک ار ال استاین
معرفی کتاب های ترسناک ار ال استاین

یکی از مشهورترین نویسندگان در حوزه کتاب های دلهره آور و ترسناک که در زمینه ادبیات کودکان و نوجوانان است آقای ار ال استاین است که از نه سالگی شروع به نوشتن کرده است و ما در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

کتاب های ترسناک ار ال استاین

کتاب پیانو= مرگ

برای معرفی کتاب‌های ترسناک ار ال استاین ما به شما پیشنهاد خواندن کتاب پیانو = مرگ را می‌دهیم. این کتاب دارای وقایع ترسناکی است که داستان در مورد پسری به نام جری است که در اتاق شیروانی پیانو می‌نوازد و پدر و مادرش آن را تشویق می‌کنند که معلم پیانو بگیرد که اتفاقات وحشتناکی رخ می‌دهد که بسیار هولناک است.

کتاب پیانو= مرگ یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

کتاب اردوی نفرین شده

یکی دیگر از کتاب های ترسناک ار ال استاین کتاب اردوی نفرین شده است که داستان بسیار دلهره آور و وحشتناک است.

داستان در مورد دختری به نام سارا است که به اردوی کلاویک می‌رود؛ ولی سارا از این اردو متنفر است؛ چون با هم اتاقی‌های خود مشکل دارد که در این میان سارا خود را به دریاچه غلیظ و کثیف می‌اندازد تا همه فکر کنند که غرق شده است؛ ولی در زیر آب دریاچه موجودی چشم آبی منتظر آن است.

کتاب اردوی نفرین شده یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

پیشنهاد می‌کنیم که این کتاب را بخوانید و برای تهیه آن می‌توانید با انتشارات آذرباد ارتباط برقرار کنید.

کتاب خانه مرگ

از دیگر آثار کتاب های ترسناک ار ال استاین کتاب خانه مرگ است که داستان در مورد زندگی جاش و آماندا است که وارد یک خانه جدید می‌شوند؛ ولی آنها فکر می‌کنند که در این خانه جن وجود دارد که ترس خود را برای پدر مادرشان می‌گویند؛ ولی او این تفکر را باور ندارد.

کتاب خانه مرگ یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

این داستان بسیار ترسناک و هولناک است که از مجموعه کتاب‌های ترس و لرز است که از پرفروش‌ترین مجموعه کتاب‌های ار ال استاین است و شما می‌توانید با کارشناسان انتشارات آذرباد به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه خرید این کتاب مشاوره و راهنمایی بگیرید.

کتاب ماسک‌های شیطانی

کتاب ماسک‌های شیطانی از بهترین کتاب های ترسناک ار ال استاین است که داستان در مورد یک تالار مخفی است که مخصوص مهمان‌های خاص است و بچه‌های وحشت زده وارد این مکان می‌شوند و قصه‌های خود را تعریف می‌کنند؛ مانند مونیکا اندرسن که دوازده ساله است و ماسک‌های هالووین روی زانوان او است. این کتاب هم از پرفروش‌ترین کتاب‌های ترسناک در چند سال اخیر است.

کتاب ماسک‌های شیطانی یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

کتاب آدم گرگ مرداب از مجموعه ترس و لرز

آدم گرگ مرداب از مجموعه کتاب‌های ترس و لرز است که از مشهورترین و بهترین کتاب‌های ترسناک ار ال استاین است.

تعدادی از نوجوانان خود را در شرایط ترسناک می‌بینند و هیولاها و افراد فراطبیعی آنها را اذیت می‌کنند و اتفاقات عجیب و خطرناک در یک مرداب به وجود می‌آید.

کتاب آدم گرگ مرداب یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

کتاب پارک وحشت

یکی دیگر از کتاب های ترسناک ار ال استاین به نام پارک وحشت است که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است و این کتاب در سال ۱۴۰۰ شمسی توسط شهره نور صالحی ترجمه شده است.

کتاب پارک وحشت یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

این کتاب از سری رمان‌های ترسناک کودک و نوجوان است. داستان در مورد خانواده موریس است که با دوستان خود به یک پارک می‌روند؛ ولی گم می‌شوند و بعد از مدتی ماشین آنها منفجر می‌شود که اتفاقات عجیب ترسناکی در پارک رخ می‌دهد.

این مطلب راهم بخوانید: نویسندگان کتاب های ترسناک

نویسندگان کتاب های ترسناک

کتاب شبی که عروسک زنده شد

داستان در مورد عروسک‌های است که با هم صحبت می‌کنند و پدر ترینا یک عروسک گردان است و تمام عروسک‌ها را در اتاق شیروانی نگه می‌دارد که اسم آنجا را موزه عروسک‌ها گذاشته است. ترینا و برادرش عروسک‌های صورت کک و مک و لبخند سرد را دوست دارند.

کتاب شبی که عروسک زنده شد یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین

بعد از مدتی بچه‌ها صداهای از اتاق شیروانی می‌شنوند که حالت عروسک‌ها عجیب شده و آنها زنده شده‌اند. این کتاب یکی از کتاب های ترسناک ار ال استاین است که بسیار دلهره آور و هولناک است که شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه و نحوه خرید این کتاب‌ها را مشاهده نمایید.

این مطلب راهم بخوانید: مجموعه رمان های ترسناک

مجموعه رمان های ترسناک

سخن پایانی

در این مقاله در مورد معرفی کتاب‌های ترسناک ار ال استاین صحبت کردیم که این کتاب‌ها از بهترین کتاب‌ها در ژانر ترسناک هستند و بسیار پرفروش می باشند که شما می‌توانید با کارشناسان فروش در انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.