کتاب داستان فانتزی ایرانی
بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

رمان ها و داستان های فانتزی داستان هایی هستند که به ظاهر واقعی ولی به شکل جادو و حقه‌ها و افسانه‌های جن و پری هستند که با خیال بافی‌های زیبا و خلاقانه نوشته می‌شوند و ما در این مجموعه به بررسی بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی می‌پردازیم.

لیست بهترین کتاب های داستان فانتزی ایرانی

پارسیان و من اثر آرمان آرین

یکی از بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی کتاب پارسیان و من است که این مجموعه شامل سه کتاب کاخ اژدها، راز کوه پرنده، رستاخیز فرا می‌رسد هست که با قهرمانان و اسطوره‌های شاهنامه مانند رستم و کاوه آهنگر آشنا می‌شوید.

پارسیان و من بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

این کتاب از بخش‌های اسطوره‌ای شاهنامه برای شما بیان می‌شود. کتاب اول مربوط به بخش اساطیری، کتاب دوم بخش حماسی و کتاب سوم مربوط به تاریخ شاهنامه است. پیشنهاد ما به شما خرید این کتاب پر فروش از انتشارات آذرباد است.

کتاب خورشید نفرین شده اثر زیبا افشار

یک نمونه دیگر از کتاب داستان فانتزی ایرانی کتاب خورشید نفرین شده است که در مورد پادشاهی سیاه و تاریک به نام کیان روایت شده است.

کیان جادوگری بوده که از خانواده خود طرد شده است و تصمیم می‌گیرد که یک گردنبندی به نام خورشید که دارای پنج الماس است و هر کدام دارای قدرت ماورایی است را بسازد.

کتاب خورشید نفرین شده بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

این کتاب از بهترین و قوی‌ترین کتاب های فانتزی است که شخصیت‌های کتاب بسیار پیچیده است. این مجموعه دارای سه جلد به نام طلوع خورشید، غروب خورشید و فریاد خورشید است.

نفرین فراعنه اثر الناز دادخواه

این کتاب شما را به سفری شگفت انگیز به سرزمین فرعون‌های دوران باستان می‌برد که یک کتاب داستان فانتزی ایرانی است و از پرفروش‌ترین داستان های چند دهه اخیر است.

نفرین فراعنه بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

داستان در مورد دختری به نام الیزا است که از دوران جدید به دوران باستان سفر می‌کند و درگیر اتفاقات عجیب و ترسناک در دوران مصر باستان می‌شود. پیشنهاد ما به شما تهیه این کتاب جذاب و خواندنی از انتشارات آذرباد است.

این مطلب راهم بخوانید: کتاب های فانتزی ترجمه شده

بهترین کتابهای ژانر فانتزی

میدگارد اثر احمد رضا صالحی

یکی دیگر از نمونه کتاب داستان فانتزی ایرانی میدگارد است که در آن از عناصر شرقی و داستان های ایرانی صحبت و روایت شده است.

داستان از پسری به نام آریا شروع می‌شود که پدر آن پریزاد و مادرش انسان بوده است و چون دو رگه بوده برای پریان و اجنه خطرناک بوده و می‌خواستند که او را بکشند.

میدگارد بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

آریا در پرورشگاه زندگی می‌کرده است و به دلیل ترس از کشته شدن فرار می‌کند و چند تن از دوستان و خانواده دور آن به او پناه می‌دهند و او را از دست اجنه و نیروهای فرازمینی نجات می‌دهند که این کتاب بسیار طرفدار دارد و از کتاب‌های فانتزی خواندنی است.

شما می‌توانید به صورت آنلاین با کارشناسان انتشارات آذرباد ارتباط و در زمینه خرید این کتاب‌ها مشاوره و راهنمایی بگیرید.

آرتیمیس رؤیایی به وسعت دریا اثر بهار برادران

در این کتاب آرتیمیس الهه ماه و شکار یونان باستان است و اولین بانوی دریانورد در تاریخ به شمار می‌رود. آرتیمیس با یونانیان جنگید و در کنار خشایارشاه شجاعت‌ها و دلاوری‌های بسیاری برای خود به یادگار گذاشته است.

آرتیمیس رؤیایی به وسعت دریا بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

در این داستان نویسنده سعی کرده است شخصیت‌های تاریخی را به صورت قابل لمس توصیف کرده است و خواننده با خواندن این کتاب مجذوب تاریخ ایران خواهد شد.

پادشاهی جهان خیزش خاک اثر نیما کهندانی

کتاب پادشاهی جهان خیزش خاک کتاب داستان فانتزی ایرانی است که در مورد جوانی به نام مانی است که ساکن شیراز است و بعد از شنیدن خبر غیب شدن دیوار چین و عجایب هفتگانه تصمیم گرفت که در باره این موضوع تحقیق کند.

پادشاهی جهان خیزش خاک بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی

این جوان متوجه می‌شود که دارای قدرت فوق العاده بالایی است که دنیا را می‌تواند نجات دهد. این جوان نزد اساطیر ایرانی می‌رود تا قدرت آن کامل شود که به ماجراهای بسیار زیادی برخورد می‌کند که شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه و نحوه خرید این کتاب‌ها را مشاهده نمایید.

برای مشاهده و خرید کتاب رمان کلیک کنید.

خرید کتاب رمان

سخن پایانی

در مورد بهترین کتاب داستان فانتزی ایرانی صحبت کردیم که خواندن این کتاب‌ها بسیار لذت بخش و شما را به دنیایی دیگری پر از رویا و خیال می‌برند که شما می‌توانید با کارشناسان مجرب فروشگاه اینترنتی آذرباد در ارتباط باشید و در مورد نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.