رمان های علمی تخیلی جدید
رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا

لیست کتاب رمان های علمی تخیلی جدید

کتاب های علمی تخیلی بسیار مهیج و جذاب هستند و نویسنده با خیالات خود آن را به پرواز کردن، پیشرفت علمی عجیب و غریب، آرزوها، خواسته‌های دور و دراز درمی‌آورد و در قالب یک داستان به روایت می‌پردازد که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا می‌پردازیم.

لیست کتاب رمان های علمی تخیلی جدید

این مطلب راهم بخوانید: کتاب علمی تخیلی ایرانی

بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی

کتاب بیدارخوابی اثر سیلون نوول

یکی از بهترین رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا کتاب بیدارخوابی است که در سال ۲۰۱۹ توسط سیلون نوول منتشر شد.

داستان در مورد ایدیر جلیل است که می‌خواهد با یک آزمون سخت و بسیار مهم تابعیت بریتانیا را بگیرد و اگر در این آزمون موفق شود می‌تواند در کشور بریتانیا بماند و از خانواده خود نگهداری کند که در همان موقع افرادی نقابدار و مسلح خانواده ایدیر را گروگان می‌گیرند و حالا ایدیر چه انتخابی باید داشته باشد و چه تصمیمی می‌گیرد و چه کسانی زنده می‌مانند که باید این کتاب جالب و هیجان انگیز را مطالعه کنید و از خواندن آن لذت ببرید.

کتاب بیدارخوابی یکی از رمان های علمی تخیلی جدید

پیشنهاد ما به شما خواندن این کتاب سرشار از هیجانات است که شما می‌توانید به فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد مراجعه کنید.

کتاب انتقامجو اثر ویکتوریا شواب

یکی از رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا کتاب انتقامجو است که در سال ۲۰۱۸ توسط ویکتوریا شواب به رشته تحریر درآمده است. در این کتاب نویسنده از انسان‌های ماورایی و افرادی که بعد از مرگ توانایی خارق‌العاده‌ای را پیدا کرده‌اند، صحبت می‌کند.

این داستان در مورد ویکتورویل است که بعد از بهبودی و سلامتی بدن خود دیگر آن قدرت کافی را ندارد و به دنبال انسان‌های ماورایی است تا خودش را درمان کند. فرد دیگری به نام مارسلا ریگنز قدرت خود را حفظ کرده است و یک قاتل حرفه‌ای است ‌که این افراد تحت تعقیب سازمان‌های نظامی و سری قرار می‌گیرند.

کتاب انتقامجو یکی از رمان های علمی تخیلی جدید

این داستان بسیار هیجان انگیز و جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم که از پر فروش ترین کتاب های نیویورک تایمز است و برای اطلاع از خرید آن شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه کنید.

این مطلب راهم بخوانید: کتاب علمی تخیلی بزرگسال

کتاب علمی تخیلی بزرگسال

کتاب بازگشت اثر بلیک کراوچ

از بهترین کتاب ها در سال ۲۰۲۲ کتاب بازگشت است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است و داستان در مورد شخصی به نام هلنا اسمیت است که پزشک اعصاب است و هلنا به خاطر مادرش که دچار فراموشی شده است زندگی خود را در مورد تحقیقات درباره زیست شناسی حافظه‌ای یک انسان قرار داده است و با گروهی از دانشمندان همکاری و این تحقیقات نتایج جالبی دارد که این کتاب بسیار جذاب و تشویش آور است.

کتاب بازگشت یکی از رمان های علمی تخیلی جدید

فرشته خون خواهی اثر عمرالعقاد

یکی دیگر از بهترین رمان های علمی تخیلی جدید  فرشته خون خواهی است که نوشته عمرالعقاد است و در سال ۲۰۱۷ به چاپ رسیده است. این نویسنده در باره سارات چشسنات است که جنگ داخلی آمریکا که در سال ۲۰۱۴ بوده است را در سن ۶ سالگی می‌بیند. در آن زمان جنگ پدر او فوت می‌کند و خانواده او را به اردوگاه می‌فرستند.

کتاب فرشته خون خواهی یکی از رمان های علمی تخیلی جدید

در این اردوگاه سارت با یک مأمور اسرارآمیز و شگفت انگیز آشنا می‌شود و تحت تأثیر آن خود را به سلاحی مرگبار تبدیل می‌کند. این داستان در مورد کودکی است که تصمیم‌های آن برای خود و خانواده‌اش بسیار اهمیت دارد و همه را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

این مطلب راهم بخوانید: بهترین کتاب های علمی تخیلی دنیا

کتاب علمی تخیلی بزرگسال

کتاب بینتی ۲ بازگشت به خانه

کتاب بازگشت به خانه  از بهترین رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا است که در سال ۲۰۱۷ توسط ندی اوکورافور منتشر شده است که بینتی تنها انسان بازمانده از یک کشتار بسیار بزرگ بوده است.

این داستان در مورد یکی از سیارات به نام سیاره اوزما است که نویسنده روایتی از یک شخص به نام بینتی را کرده است که می‌خواهد به زمین برگردد و در آنجا زندگی کند؛ ولی چون دارای نژاد مدوس است.

کتاب بینتی ۲ بازگشت به خانه یکی از رمان های علمی تخیلی جدید

به همین دلیل دارای شاخک‌های کوتاه و بلند است که با دوستش تمایل به زندگی در روی زمین را دارد؛ ولی رویدادهای عجیبی برای او اتفاق می‌افتد که این داستان در مورد خانواده دوستی و هویت اشخاص را روایت کرده است.

به همین منظور شما می‌توانید با کارشناسان انتشارات آذرباد به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه انواع کتاب ها مشاوره و راهنمایی بگیرید.

خرید و مشاهده انواع کتاب علمی تخیلی

بهترین کتاب های علملی تخیلی A Desolation Called Peace

سخن پایانی

در مورد رمان های علمی تخیلی جدید پر ماجرا صحبت کردیم که این کتاب‌ها بسیار خواندنی و پر شور و جذاب هستند که امروزه از خواندن این کتاب‌ها بسیار استقبال شده است که به همین منظور شما می‌توانید با فروشگاه اینترنتی انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و از نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.