کتاب با ژانر علمی تخیلی
کتاب با ژانر علمی تخیلی چه نوع کتاب‌هایی هستند؟

لیست بهترین کتاب ها و با ژانر علمی تخیلی

ژانر علمی تخیلی ژانری است که با تخیل و بر پایه علم همراه است و بر اساس حقایق علمی و تئوری‌ها و اصول داستانی همراه است. این داستان‌ها خیالی هستند و با پیشرفت علوم و اکتشافات فضایی و تکنولوژی بسیار پیشرفت کرده و از بهترین نوع کتاب‌ها در جهان شناخته شده است که به همین منظور ما در این مقاله به بررسی کتاب با ژانر علمی تخیلی چه کتابی است می‌پردازیم.

فرانکشتاین اثر مری شلی

در مورد کتاب با ژانر علمی تخیلی چه کتابی است می‌توان گفت که اگر شما به دنبال کتاب علمی تخیلی ترسناک و هیجان انگیز هستید ما به شما کتاب فرانکشتاین را پیشنهاد می‌کنیم که یکی از بهترین رمان های علمی تخیلی در جهان است.

کتاب فرانکشتاین با ژانر علمی تخیلی

نویسنده این کتاب مری شلی که آن را مادر ژانر علمی تخیلی می‌پندارند و از بهترین نویسندگان داستان‌های علمی تخیلی به شمار می‌روند که این داستان در مورد فرانکشتاین یک دانشمندی است که اعضای بدن مردگان را کنار هم قرار داد و شکل یک انسان را خلق کرد.

فرانکشتاین یک هیولای قدرتمندی است که دانشمندان نمی‌توانند جلوی آن را بگیرند. برای تهیه این کتاب شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه کنید و از خواندن این کتاب لذت فراوان ببرید.

این مطلب راهم بخوانید: رمان های علمی تخیلی جدید

رمان های علمی تخیلی جدید

مجموعه بنیاد اثر آیزاک آسیموف

یکی دیگر از انواع کتاب با ژانر علمی تخیلی کتاب مجموعه بنیاد است که نویسنده آن آیزاک آسیموف است و بیش از ۵۰۰ جلد کتاب نوشته شده است.

این ‌کتاب از بهترین کتاب های رمان علمی تخیلی در دنیا است که شامل ۷ جلد کتاب است. جلد اول در مورد سرآغاز بنیاد، جلد دوم در مورد پیشبرد بنیاد، جلد سوم بنیاد، جلد چهارم بنیاد و امپراطوری، جلد پنجم بنیاد دوم، جلد ششم لبه بنیاد، جلد هفتم بنیاد و زمین است.

مجموعه کتاب بنیاد با ژانر علمی تخیلی

این نویسنده استاد بیوشیمی بوده است و دارای جوایز بسیاری از جمله جایزه هوگو است و از بهترین نویسندگان کتاب‌های علمی تخیلی به شمار می‌رود.

این مطلب راهم بخوانید: کتاب علمی تخیلی ایرانی

بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی

سفر به مرکز زمین

ژول ورن یکی از نویسندگان مشهور سبک ژانر علمی تخیلی است که کتاب‌های او دارای داستان‌های ماجراجویانه است و برای نوجوانان و بزرگسالان بسیار هیجان انگیز است. برای تهیه این کتاب شما می‌توانید با کارشناسان انتشارات آذرباد به صورت آنلاین ارتباط و در زمینه انواع کتاب با ژانر علمی تخیلی مشاوره و راهنمایی بگیرید.

کتاب سفر به مرکز زمین با ژانر علمی تخیلی

آخرین انسان اثر مارگارت اتوود

یکی از انواع کتاب با ژانر علمی تخیلی کتاب جذاب آخرین انسان است که توسط مارگارت اتوود نوشته شده است. این رمان در گذشته اتفاق افتاده و در آینده روایت شده است.

حوادث کتاب در مورد سال‌های آخر قرن بیست و یکم است که یک آینده‌ای را با یک داستان به تصویر می‌کشد و فرای تصور ما است. این کتاب جذاب و خواندنی یک آینده‌ای را در اثر فاجعه زیست محیطی نشان می‌دهد و در این داستان همه انسان‌ها می‌میرند؛ ولی فقط یک نفر باقی می‌ماند.

کتاب آخرین انسان با ژانر علمی تخیلی

این کتاب بسیار جذاب و بسیاری از افراد را به خود جذب کرده است. پیشنهاد ما به شما خواندن این کتاب شگفت انگیز و عجیب است تا با آن به دنیای این کتاب علمی تخیلی سفر کنید و به ماجراهای آن پی ببرید.

جنگاوران اخترناو اثر رابرت هاینلاین

این کتاب یکی از بهترین کتاب با ژانر علمی تخیلی است که بیشتر در زمینه نظامی گری و جنگاوری است. این کتاب در مورد یک سرباز جوان از قرن بیست و دوم است که این جنگاور از زمین دفاع و محافظت می‌کند و با نبردهای هیجان انگیز و عجیب و غریب با افراد فضایی که به شکل عنکبوت هستند مبارزه می‌کند.

کتاب جنگاوران اخترناو با ژانر علمی تخیلی

این داستان به جنبه‌های دیگری مانند اخلاق، فلسفه، بزهکاری نوجوانان و غیره هم می‌پردازد که به همین منظور شما می‌توانید به سایت انتشارات آذرباد مراجعه و نحوه خرید انواع کتاب‌ها را با قیمت مناسب مشاهده نمایید.

این مطلب راهم بخوانید: نویسندگان علمی تخیلی ایرانی

بهترین کتاب های علمی تخیلی ایرانی

سخن پایانی

در مورد کتاب با ژانر علمی تخیلی چه کتابی است صحبت کردیم که این نوع ژانر بسیار شگفت انگیز است و امروزه طرفداران بسیاری دارد و در بازار کتاب بسیار پر فروش است؛ چون با خیالات و علوم سروکار دارد مورد پسند بسیاری از افراد است که به همین منظور شما می‌توانید با انتشارات آذرباد در ارتباط باشید و در مورد نحوه سفارش این کتاب‌ها اطلاع حاصل کنید.