بهترین رمان های فانتزی ایرانی
بهترین رمان های فانتزی ایرانی

بهترین رمان های فانتزی ایرانی موضوعی است که این روزها به وفور در موتور جست و جوی گوگل مورد بررسی قرار می‌گیرد و این موضوع نشان دهنده آن است که خوانندگان کتاب در کشور ما به میزان زیادی مایل به مطالعه کتاب های رمان فانتزی ایرانی هستند و می‌خواهند با بهترین انواع این کتاب ها آشنا شوند.

از این جهت در فروشگاه اینترنتی آذر باد که در زمینه فروش محصولات فرهنگی، علمی و ادبی فعالیت دارد، به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

به صورت کلی منظور از رمان های فانتزی ایرانی، آن دسته از رمان ها و یا کتاب‌های داستانی هستند که در وهله اول توسط نویسندگان ایرانی نوشته شده باشند و پس از آن از سبک و یا ژانر فانتزی برخوردار باشند.

حال منظور از ژانر فانتزی نیز این است که کتاب داستانی پیرامون موضوعات غیر واقعی و غیر حقیقی نوشته شده باشد و موضوع آن خواننده را به دنیاهای غیر واقعی سوق دهد که اغلب این کتاب های فانتزی دنیای غیر واقعی و بسیار لذت بخشی را روایت می‌کنند که خواننده در زندگی حقیقی امکان تجربه کردن آن را نخواهد داشت.

چرا رمان های فانتزی ایرانی طرفدار زیادی دارد؟

مسئله‌ای که باعث شده تا رمان های فانتزی ایرانی طرفداران زیادی داشته باشند، این است که خواننده با مطالعه چنین کتاب‌هایی می‌تواند یک زندگی غیر واقعی و خیالی را تجربه کند و از فراز و نشیب‌ها و دغدغه‌های زندگی حقیقی دور شود.

چرا رمان های فانتزی ایرانی طرفدار زیادی دارد؟

از این جهت در جامعه ایرانی ما که مشکلات مردم را احاطه کرده‌اند و سختی‌ها ادامه زندگی را با مشکل مواجه کرده‌اند، چنین کتاب‌هایی که خواننده را از شرایط بد جامعه دور می‌کنند، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

بهترین رمان های فانتزی ایرانی

رمان های فانتزی ایرانی تا کنون به وفور به چاپ رسیده‌اند و تنوع بسیار زیادی از این ژانر کتاب در کشور ما وجود دارد که به قلم نویسندگان قهار و حرفه‌ای نوشته شده و به بازار راه پیدا کرده‌اند؛ اما در میان تمامی این رمان‌ها برخی از بهترین رمان های فانتزی ایرانی را می‌توان از قبیل زیر معرفی کرد:

  • واقعیت با چاشنی جادو
  • از عهد ناصری تا امروز
  • نبرد خدایان در سرزمین اساطیری
  • خورشید نفرین شده
  • تاریک روشنا
  • سقوط شوالیه
  • طغیان
  • ارتش شش گله

نکاتی در رابطه با خرید بهترین رمان های فانتزی ایرانی

کسانی که قصد داشته باشند تا برای خرید بهترین رمان های فانتزی ایرانی اقدام کنند، باید به نکاتی از قبیل زیر در حین خرید کتاب رمان به صورت اینترنتی و یا حضوری توجه داشته باشند:

نکاتی در رابطه با خرید بهترین رمان های فانتزی ایرانی

رمان فانتزی دخترانه

رمان‌های فانتزی برای گروه‌های سنی مختلف و با داستان‌های مختلفی نوشته می‌شوند که خواننده باید بر اساس این موارد به خرید کتاب فانتزی کتاب بپردازد؛ رمان فانتزی دخترانه یکی از پر طرفدارترین رمان های ایرانی است که مخصوص دختران جوان نوشته می‌شود و مطالعه آن برای این رده سنی و این جنسیت مناسب خواهد بود.

البته قابل ذکر است که ما در مقالات گذشته در رابطه با تفاوت داستان و رمان به صورت جامع صحبت کرده‌ایم.

رمان فانتزی دخترانه

بنابراین اگر قصد دارید که برای شخصی رمان ایرانی تهیه کنید و این شخص یک دختر جوان است، رمان فانتزی دخترانه برای او گزینه مناسبی خواهید بود؛ اما در  غیر این صورت انتخاب این گزینه را توصیه نمی‌کنیم.

گروه سنی

در حین خرید بهترین رمان های فانتزی ایرانی باید حتماً به گروه سنی کتاب توجه کنید. گروه‌های سنی کتاب رمان ایرانی معمولاً به صورت کودک و خردسال، کودک و نوجوان و گروه سنی بزرگسالان طبقه بندی می‌شوند که در بخش فهرست کتاب این گروه سنی درج شده است.

بررسی خلاصه داستان کتاب

اکثر کتاب‌های داستانی بر روی جلد خود و یا بعد از فهرست یک خلاصه داستانی از محتوای کتاب دارند که با بررسی آن می‌توانید تصمیم بگیرید که کتاب مورد نظر را می‌پسندید و یا خیر.

نویسنده کتاب

یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر کتاب رمان، نویسنده آن است که نباید به هیچ وجه از آن غافل شوید؛ خصوصاً اگر از خوانندگان حرفه‌ای کتاب هستید، باید حتماً به نویسنده توجه کنید و کتاب‌هایی را تهیه نمایید که توسط نویسندگان محبوب شما نوشته شده باشند.

نویسنده کتاب

کلام پایانی

بهترین رمان های فانتزی ایرانی را می‌توانید از مجموعه آذر باد که یکی از فروشگاه‌های واقع شده در خیابان انقلاب تهران است، به صورت حضوری و یا آنلاین تهیه کنید و از مطالعه آنها لذت ببرید.

لازم به توضیح است که در آذر باد می‌توانید کتاب‌های مورد نظر خود را همراه با تخفیفات بسیار قابل توجه خریداری کنید و یک خرید مقرون به صرفه و ایده آل داشته باشید. در این رابطه می‌توانید قیمت کتاب‌های تخفیف دار آذر باد را با سایر فروشگاه‌ها مقایسه کنید.

برای خرید بهترین رمان های فانتزی ایرانی به کدام کتاب فروش مراجعه کنم؟

برای خرید اینترنتی بهترین کتاب‌های رمان ایرانی می‌توانید به فروشگاه انتشارات آذر باد مراجعه کنید، همچنین شما علاقه مندان به کتاب می‌توانید به صورت اینترنتی کتاب مورد علاقه خود را از سایت رسمی انتشارات آذر باد تهیه کنید.